Merkato

Monaco e bindur, kërkon blerjen përfundimtare të Gelson Martins

Gelson Martins në vetëm pak javë ka patur një impakt të jashtëzakonshëm te Monaco me 3 gola dhe 1 asist. 23-vjeçari është huazuar deri në verë nga Atletico Madrid dhe drejtuesit e klubit të Principatës dëshirojnë ta blejnë përfundimisht sulmuesin portugez por sipas akordit nuk është parashikuar e drejta e blerjes pas huazimit. Për të bindur “Los Colchoneros” për ta lënë të lirë Martins janë gati të ofrojnë 40 milionë euro plus bonuset në varësi të performancës, shifër kjo që po tundon drejtuesit spanjoll duke parë se me Simeonen portugezi nuk ka hapësira në fushë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency