Merkato

Monaco e pavendosur, lumë ofertash për Slimanin!

E ardhmja e Islam Slimanit mbetet një pikëpyetje. I huazuar nga Leicester City te Monaco, sulmuesi algjerian ka bërë paraqitje bindëse me 9 gola e 7 asiste deri më 7 mars kur dhe kampionati francez u ndërpre. Klubi i Principatës nuk ka ushtruar të drejtën e blerjes për 10 milionë euro e nga ana tjetër vetë lojtari konfirmon se nuk i është komunikuar asnjë vendim nëse do të qëndrojë apo do të rikthehet në Premier League. Akordi mes klubeve përfundon më 30 qershor ndërsa ofertat për 31-vjeçarin nuk mungojnë edhe pse trajneri Moreno e dëshiron ende te Monaco.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency