Ligue 1

Monaco është për të të ardhur keq, Lyoni e “çmonton” me 3 gola

Monaco e fillon në mënyrën më të keqe edhe sezonin 2019-2020 duke lënë një shije të hidhur te tifozët e saj ashtu siç bëri gjatë gjithë sezonit të kaluar. Lyon fitoi 0-3 brenda në Principatë në sfidën që i dha start sezonit të ri të Ligue 1. Një fitore e thjeshtë për OL që u lehtësua edhe nga dalja me karton të kuq e Fabregas në minutën e 30-të. Fillimisht shënoi Dembele kur numri i lojtarëve në fushë i barabartë në të dyja ekipet. Më pas Depay dyfishoi rezultatin në favor të skuadrës së Sylvinhos që debutoi me Lyonin në këtë takim, ndërkohë që Tousart në minutën e 80-të vulosi suksesin 0-3 të Lyonit në këtë sfidë dhe 3 pikët e para në këtë sezon.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency