Ligue 1

Monaco konfirmon trajnerin dhe blen talentin portugez të At. Madridit

Pasi i shpëtoi rënies në Ligue 2 vetëm në javën e fundit, Monaco ka konfirmuar trajnern Leonardo Jardim edhe për sezonin e ardhshëm në pankinën e ekipit.

Skuadra e Principatës e nisi sezonin me francezin Thierry Henry në stol, por pas disa muajsh e pa veten në vendin e fundit, ndaj drejtuesit bënë një hap pas për të rikthyer portugezin Jardim.

Ndërkohë, po dje klubi i Monacos njoftoi se vendosi të blejë zyrtarisht talentin portugez Gelson Martins.

Ky i fundit ishte në huazim nga Atletico e Madridit, por duket se i ka bindur të gjithë me performancën e tij dhe klubi francez ka vendosur të paguajë 30 milionë euro për kartonin e tij.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency