Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Monaco tërhiqet nga Belotti

Andrea Belotti është i destinuar të qëndrojë te Torino. Sulmuesi italian që fillimisht kërkohej nga Milani dhe së fundmi nga Monaco nuk do të transferohet në Principatë pasi drejtuesit e klubit francez e konsiderojnë të lartë klauzolën e tij. Mësohet se oferta për Torinon ishte 80 mln euro bashkë me një sërë nbonusesh por presidenti Cairo insiston vetëm te klauzola 100 mln euro çka ka bërë që negociatat të shkojnë drejt dështimit.

Lajme të tjera

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Euro 2024

Kosova është pa trajner pas shkarkimit të sllovenit Primoz Gliha pas përfundimit të eliminatoreve të Euro 2024. Aty ku përveç dy barazimeve ndaj Zvicrës,...

Champions League

Milani u mposht në “San Siro” me rezultatin 1-3 nga Borussia Dortmund, duke minimizuar mundësitë për të vijuar aventurën në Ligën e Kampionëve edhe...