Futboll

Monchi del kundër mediave, për Maxime Lopez!

Drejtori sportiv i Sevillas, Monchi sqaroi edhe njëherë lëvizjet e klubit për merakton e verës, duke përjashtuar në mënyrë kategorike bisedimet me Marseille për transferimin e Maxime Lopez në Spanjë. 50-vjeçari deklaroi se nuk ka patur asnjë kontakt për tratativa as me agjentët e 21-vjeçarit dhe as me drejtuesit e klubit francez. Ai theksoi se për çdo arritje të ndonjë marrëveshjeje në merkato, klubi do ta bëjë vetë publike për mediat.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency