Serie A

Montella nuk bindet: Luajtëm si të barabartë

Vincenzo Montella nuk do të pranojë se Milani i tij nuk është ai që pritej dhe nuk duket gati të përballet me ekipet e mëdha. Ashtu siç ka bërë thuajse gjithmonë në këto ndeshje të fundit, edhe sot tekniku i kuqezinjve nuk e pranoi dominimin e bardhezinjve.

“Në fushë nuk pashë diferenca. Luajtëm si të barabartë me Juventusin, ndërsa ndeshja u vendos nga aftësitë individuale të Higuainit. Ndonjëherë duhet t’i bëjmë edhe komplimentet e merituara kundërshtarit”, tha Montella.

Trajneri i Milanit u shpreh se nuk pret surpriza, ndërsa tregoi se do të vijojë punën, me motivim akoma më të madh, për të rikthyer ekipin në rrugën e duhur.

“Pres të rifilloj punë dhe shumë më i motivuar për t’u rikthyer aty kun a takon, te fitoret dhe vendet e para në renditje. Ndryshe nga skuadrat e mëdha, ne jemi një skuadër e rindërtuar nga e para, por sërish jemi përballur sit ë barabartë me ta. E vetmja gjë që na ka munguar, është të qenurit cinikë, por besoj se kjo kërkon kohën e saj, aq më tepër kur afron kaq shumë lojtarë”, u shpreh trajneri i Milanit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency