Serie A

Morata “ëngjëll dhe djall”, Juve nuk fiton dot pa Ronaldon!

Juventusi i këtij sezoni e ka të vështirë t’i bëjë dy fitore rresht në Serie A. Pa Cristiano Ronaldon kampionët e Italisë nuk janë e njëjta skuadër si me portugezin në fushë dhe mungesa e CR7, u ndje edhe në transfertën jugore ndaj Beneventos, ku bardhezinjtë  nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1. Golit të bukur të Moratës pas 21 minutash lojë, iu kundërpërgjigj Letizia në sekondat e fundit të shtesës së pjesës së parë. Pavarsisht përpjekjeve të Juves deri në fund rezultati ndërkohë që Juventusi humbi për derbin e javës së ardhshme ndaj Torinos edhe shërbimet e sulmuesit spanjoll, me Moratën që në minutën e 7-të shtesë u ndëshkua me karton të kuq për një sjellje të pahijshme. Ky ishte barazimi i 5-të në 9 javë për skuadrën e Pirlos që ka 17 pikë në renditje dhe në fushë ka fituar vetëm tre ndeshje, pasi atë ndaj Napolit e fitoi në tavolinë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency