La Liga

Morata nuk mjafton për Atleticon, Valencia mposht Valladolidin

Atletico Madrid nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 në transfertën ndaj Celta Vigos, duke mos arritur të mbyllë llogaritë me zonën Champions, ndërsa vendasit marrin një pikë që i largon edhe më shumë nga zona e ftihtë e renditjes.

Skuadra e Diego Simeones zhbllokou sfidën që në minutën e parë, me Alvaro Moratën që dërgoi sferën në rrjetë pas një rrëmuje në zonë, ndërsa Celta riktheu baraspeshën në fillim të pjesës së dytë me Beltran.

Më herët Valencia mposhti Valladolidin me rezultatin 2-1 dhe u ngjit në kuotën e 50 pikëve, duke mbajtur gjallë shpresat për një vend në Europa League.

Gomez dhe Lee shënuan për valencian, ndërsa Garcia gjeti barazimin e përkohshëm për Valladolid, që pavarësisht humbjes është thuajse i sigurt për mbijetesën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency