Serie A

Moratti feston 74-vjetorin dhe komenton çështjen Icardi, Conten dhe Mourinhon

Njeriu që drejtoi Interin nga viti 1995 deri në 2013-ën, Massimo Moratti mbush sot 74 vjeç, ndërsa ka dhënë një intervistë për “Radio Sportiva”, ku ka folur veçanërisht për gjendjen aktuale të klubit zikaltër.

Ish numri 1 i Interit komentoi zërat për një emërim të mundshëm të Contes në stolin zikaltër, situatën e krijuar me Mauro Icardin dhe mundësitë e një kalimi të Jose Mourinhos te Juventusi.

Conte: Te Interi mund të shkojë mirë. Ka punuar edhe në Kombëtare, ndërsa ka pasur sukses edhe në vende të tjera, përveç se te Juventusi.

Suning: Janë shumë të mirë dhe të sjellshëm, ndaj ndonjëherë kemi shkëmbime informacioni dhe mirësjelljeje, por asgjë më shumë

Icardi: E gjeta krejtësisht të padobishme atë që ndodhi. Mund të kishin pritur të paktën fundin e sezonit për të nxitur gjithë këtë rrëmujë. Shpresoj që Marotta të ketë aftësinë për të çuar Interin një një nivel më të lartë se ky aktuali.

Mourinho: Nëse do të shkonte te Juventusi, do ta merrja për keq, por shpresoj dhe besoj që nuk do të vishet bardhezi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency