Serie A

Moratti: Ibra te Interi? Po të isha unë, e bëja ndonjë çmenduri!

Zlatan Ibrahimoviç po shtyn për një rikthim në kampionatin italian dhe “u ka shkelur syrin” klubeve si Interi e Napoli, ndërsa për të komentuar shanset që suedezi të riveshë fanellën zikaltër, është pyetur ish presidenti i milanezëve, Massimo Moratti.

“Po të isha unë president, ndonjë çmenduri mund ta kisha bërë. Megjithatë duhen ruajtur ekuilibrat dhe respektuar futbollistët që janë aktualisht. Janë shumë situata që duhen marrë në konsideratë, para se të ndodhë diçka”, deklaroi Moratti.

Më pas ish numri 1 i klubit zikaltër foli me superlativa edhe për punën që po bën Antonio Conte nën drejtimin e ekipit, duke e cilësuar Interin si një kandidate serioze për titullin kampion.

“Conte dihej që ishte një trajner shumë i zoti dhe po punon mjaft mirë me Interin. Juventusi ka shumë cilësi, por zikaltrit po tregojnë nga java në javë, se janë në gjendje që të luftojnë për titullin kampion”, u shpreh Massimo Moratti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency