Serie A

Moratti: Mourinho te Roma? Jam i lumtur për të, zgjedhje interesante

Nuk mund të mungonte një koment i Massimo Morattit për kthimin e Jose Mourinhos, në Itali, në stolin e Romës. Gjatë bashkëpunimit mes ish-presidentit zikaltër dhe portugezit më shumë se 10 vite më parë, Interi fitoi “tripletën” e famshme.

“Ai më befasoi, por jam shumë i lumtur për të. Kampionati bëhet i bukur dhe më interesant. Këtë vit ishte e vështirë për të që të kthehej tek Interi, duke marrë parasysh faktin që me Conten fitoi kampionatin. Zgjedhja, si nga Mourinho ashtu edhe nga Roma, duket interesante”.

Moratti më pas komentoi edhe duelin Conte-Mourihno, që është pak të thuash se do të jetë tërheqës.

“Sfida me Conten sigurisht që do të jetë interesante, me një ngarkesë të veçantë nga të dy. A do të jetë një stimul edhe për Conten? Do të ishte e pakëndshme nëse ai do ta kishte këtë dyshim, shpresoj që jo. Nuk besoj se ka dyshime për vazhdimësinë e Contes. Mendoj se ai vetëm po pret të sqarojë situatën, e cila me siguri do të  sqarohet në sensin pozitiv”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency