Boks

Mori goditje të shumta në ring, humb jetën boksieri 28-vjeçar (Video)

Pas dëmtimeve të rënda të pësuara në një ndeshje mbrëmjen e të premtes, boksieri rus 28-vjeçar Maxim Dadashev ka humbur jetën.

Lajmin e dha trajneri i tij Buddy McGirt, i cili njoftoi se pas disa ditësh në gjendje kome, boksieri 28-vjeçar nuk ia doli t’u mbijetojë dëmtimeve të rënda të pësuara në ring.

Dadashev u përball mbrëmjen e të premtes me boksierin nga Puerto Rico Subier Matias, por gjërat morën një rrjedhë të tmerrshme, me rusin që mori shumë goditje në fytyrë dhe në kokë.

Në rrjetet sociale qarkullon edhe një media, ku trajneri i rij McGirt tenton të bindë 28-vjeçarin që të tërhiqet nga ndeshja dhe ia del, por tashmë dëmi ishte bërë.

Menjëherë pasi u tërhoq nga ndeshja, Dadashev u dërgua në një spital në Maryland, ku u konstatua se kishte pasur hemorragji në tru. Mjekët kryen një ndërhyrje kirurgjikale që zgjati rreth dy orë, por që më pas 28-vjeçari ra në koma dhe humbi jetën ditën e sotme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency