MotoGP

Panik në Silverstone, Dovizioso bie keq në pistë, ja çfarë i ndodhi pilotit të Ducatit

Aksident spektakolar që në kthesat e para të pistës së Silverstonit gjatë garës së Çmimit të Madh të Britanisë në MotoGP. Ducati i Andrea Doviziosos u përplas me Yamahan e Fabio Quartararos, me pilotin italian që u rrëzua frikshëm në asfalt. Motori mori flakë, ndërsa Dovizioso u transportua me urgjencë në spital.

“Është mirë. Qe një çast kur humbi kujtesën, por të gjitha analizat që kemi bërë nuk kanë nxjerrë asnjë problem,” – deklaroi drejtori i stafit mjekësor të MotoGP, Angel Charte. – “Tani mund të orientohet dhe e kujton atë që ndodhi. E kemi dërguar në Coventry për ekzaminime të mëtejshme. Do të qëndrojë në spital gjatë natës e nëse gjithçka do të jetë “ok”, do të niset nesër drejt Italisë.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency