Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Motra e Schick nxeh Romën: Shihemi së shpejti

Kënaqësi e dyfishtë për tifozët e Romës.Transferimi i talentit çek Patrick Schick nga Sampdoria te Roma ka gëzuar pamasë fansat e skuadrës verdhekuqe, sepse tifozët e Romës përveç se do të kenë mundësi të shijojnë klasin e Schick në fushën e lojës do të shohin nga afër edhe hiret e modelës dhe yllit të Instagramit, Kristyna Schickova.

 

Motra e sulmuesit së shpejti do të transferohet drejt kryeqytetit Italian, sic ka bërë të ditur vetë modelja dhe në këtë mënyrë fansat e Romës mund të shijojnë bukurinë dhe linjat e saj perfekte në shkallët e stadiumit Olimpico por edhe në rrugët dhe pasarelat e qytetit.

Lajme të tjera

La Liga

Eric Garcia u detyrua të largohej nga Barcelona këtë merkato teksa u transferua te Girona me anë të formulës së huazimit. Pasi debutoi me...

Featured

Shqipëria vazhdon të “shijojë” të tjera suksese në botën e sportit, ndërsa së fundmi flamurin “kuqezi” e ka nderuar Zelimkhan Abkarov. Abkarov fitoi një...

Legjionarët

30 mijë tifozë polakë në stadiumin ‘Wojska Polskiego’ të Varshavës, thërrasin në kor emrin e Ernest Muçit, i cili bëri një 70-minutësh për kornizë...

Kombëtare

Kushtojnë shtrenjtë flakadanët e hedhur në fushë në fillim të ndeshjes me Poloninë nga tifozët kuqezi, duke shkaktuar ndërprerjen e ndeshjes për disa minuta....