Connect with us

Hi, what are you looking for?

Premier League

Mount nuk pranon rinovimin, “divorci” në verë i pashmangshëm

Ardhja e Mauricio Pochettinos te Chelsea duket se nuk do të ndikojë në negociatat për rinovim mes klubit dhe Mason Mount.

Mesfushori duket se do të largohet nga klubi i tij i fëmijërisë pas 18 vitesh. Klubi dhe menaxheri nuk po e gjejnë gjuhën e përbashkët.

Lexo edhe: 

Mount iu ofrua zgjatja e kontratës për një vit në shkurt, por ajo u refuzua menjëherë pasi agjenti i Mount mendoi se ishte thjesht një lojë e klubit për të rritur shifrën e tij të transferimit.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...