Connect with us

Hi, what are you looking for?

Serie A

Mourinho: E pëlqej Orsaton, por me Bologna-n gaboi dhe na mohoi penallti

Mourinho 'show' para Leverkusenit
Mourinho 'show' para Leverkusenit

Për trajnerin e Romës, Jose Mourinhon, arbitri i ndeshjes me Bolognan, që u mbyll me barazim pa gola, Orsato, bëri një gabim.

Në komunikimin me mediet pas këtij takimi, portugezi theksoi se si arbitri kryesor i ndeshjes edhe VAR gabuan.

Lexo edhe: 

Për episodin me Ibanez. Orsato është një arbitër që më pëlqen, por gaboi dhe VAR-i gaboi. Por nëse më pyesni nëse do ta doja edhe në ndeshjen tjetër, përgjigja është po”-deklaroi Mourinho.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...