Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Mourinho i sugjeron Bale të kërkojë largimin nga Reali

Jose Mourinho i ka sugjeruar Gareth Bale të kërkojë publikisht largimin nga Reali i Madridit, në mënyrë që Manchester United të ketë mundësi ta blejë.

Trajneri i dërgoi uellsianit një mesazh në telefonin personal, me “Djajtë e Kuq” që janë gati të paguajnë afro 100 milionë euro, shifër të cilën Reali e pagoi në vitin 2013 te Tottanhami.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Xhuliano Skuka nis aventurën e re në Francë, ku do të jetë pjesë e Metz. Sulmuesi dibran kaloi me sukses testet mjekësore mëngjesin e...

Kategoria Superiore

Tirana bind Kristal Abazajn që të kthehet në Abissnet Superiore. Ashtu siç SuperSport raportoi pak ditë më parë, 26-vjeçari do të jetë pjesë e...

Featured

Marsel Ismajlgeci nuk është më lojtari i Tiranës. “SuperSport” mëson se kapiteni është larguar nga ekipi dhe do të transferohet në Bosnja dhe Hercegovina...

Premier League

Dëmtimi i Virgil Van Dijk është padyshim një lajm i keq për Jurgen Klopp, që sheh Liverpoolin e tij këtë sezon, shumë larg formës...