Merkato

Mourinho këmbëngul për mbrojtësin e Juves, Tottehnam ofron 35 mln Euro

Tottenham futet fuqishëm në garë për kartonin e Merih Demiral, i cili nuk po kalon një moment pozitiv me fanellën e Juventusit, ku edhe pas dëmtimit të rëndë që pësoi Giorgio Chiellini, është aktivizuar vetëm një herë nga trajner Sarri, i cili me sa duket nuk e preferon shumë turkun.

Pavarësisht situatës së krijuar te bardhezinjtë, ofertat në drejtim të mbrojtësit nuk mungojnë me Milanin që vazhdon ta vëzhgojë me interes e Manchester United e Manchester City-in që i janë vënë pas lojtarit.

Juventusi për ta lënë të lire turkun kërkon 35 milionë Euro, një sakrificë e vogël kjo për Tottenhamin që me Jan Vertonghen dhe Toby Alderweireld së shpejti pa kontrata, kanë dëshpërimisht nevojë për një mbrojtës si Demiral për të përmbushur kërkesat e Mourinhos në repartin e prapavijës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency