Premier League

Mourinho: Më mungon futbolli, dua që sezoni të mbyllet rregullisht

Trajneri i Tottenhamit Jose Mourinho vijon të punojë si vullnetar në klubin londinez, duke shpërndarë perime të freskëta nga ferma e “Spurs” për njerëzit në nevojë, ndërsa ka folur edhe për futbollin.

Tekniku portugez ka deklaruar se i mungon shumë futbolli dhe se do të dëshironte që ky sezon i kampionatit të arrinte të mbyllej, ndonëse në stadiume me dyer të mbyllura, ashtu siç është parashikuar.

“Më mungon shumë futbolli dhe mezi pres të rikthehemi. Do të doja t’i luanim këto 9 javë që na kanë mbetur dhe të mbyllnim normalisht sezonin. Të luash pa tifozë në shkallët e stadiumit është e vështirë, por mua më pëlqen të mendoj se futbolli nuk luhet asnjëherë pa tifozë, pasi miliona njerëz nëpër botë na ndjekin nëpërmjet telekamerave”, deklaroi portugezi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency