Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Mourinho: Më shohin thinjat dhe mendojnë se u plaka, por nuk kam ndërmend të tërhiqem

Roma kërkon fitoren e parë
Roma kërkon fitoren e parë

Trajneri i Romës, Jose Mourinho nuk ka dyshime për të ardhmen e tij.

Në një prononcim të dhënë së fundmi për mediet italiane, tekniku portugez theksoi se për faktin se ka shumë vite si trajner njerëzit e mendojnë të vjetër, por shtoi se ka ende edhe shumë punë përpara.

Lexo edhe:

“Unë nuk jam gati për të mbyllur.Unë kam qenë në futboll për shumë vite dhe njerëzit mendojnë se është më shumë i vjetër se unë. Ndoshta ata i shohin flokët e mi të bardhë dhe mendojnë se jam plakur, por nuk jam aq i vjetër sa të mendoj a mbyll. Do të më shihni edhe për shumë vite të tjera.”-tha Mourinho.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...