Merkato

Mourinho mendon për sezonin e ri, gati oferta për dy mbrojtësit e Norwich

Verën e ardhshme pritet të ketë një revolucion në shtëpinë e Tottenham. Trajneri i ‘Gjelave’ të Londrës Jose Mourinho e ka theksuar shpesh se pret përfundimin e këtij sezoni, për të nisur më pas nga puna për të ndërtuar një ekip sipas ideve të tij.

Diçka e tillë pritet të nisë pikërisht nga merkato, ku që tani kanë nisur të qarkullojnë emrat e parë që portugezi do të synojë të afrojë në verë. Vëmendja është drejtuar nga Norwich City, ku pëlqehen Ben Godfrey dhe Max Aarons, dy mbrojtësit të cilët po bëjnë një sezon shumë të mirë, pavarësisht se skuadra e tyre noton në ujëra të turbullta të renditjes.

Për të afruar Godfrey dhe Aarons, Tottenham është gati të ofrojë deri në 80 milionë paund, një ofertë që vështirë se do të refuzohet nga Norwich, veçanërisht nëse këta të fundit nuk arrijnë të sigurojnë mbijetesën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency