Premier League

Mourinho: Po rikthehet Bale që të gjithë duan të shikojnë!

Gareth Bale i befason të gjithe. Jo për kualitetin që ka si lojtarë, por për formën e mirë fizike që po arrin pas një periudhe të errët te Reali i Madridit. Diçka e tillë nuk mendohej të shihej te uellsiani deri pak kohë më parë. Të paktën janë ata që do të kishin vendosur bast për një rikthim të Bale në ditët e tij më të mira, madje një gjë të tillë as vetë tekniku i Tottenham, Jose Mourinho nuk do ta bënte. Sidoqoftë portugezi tashmë është përballë fakteve dhe në një intervistë të dhënë nuk ka nguruar të komplimentojë Gareth Bale.

“Bale është një futbollist profesionist dhe ai e njeh veten e tij më mirë se kushdo tjetër. Ndihem i kënaqur që ai po rikthehet në lojtarin që të gjithë duam”.

Më pas tekniku portugez nuk nguroi të komplimentonte dhe veten për faktin që Bale është drejt rikthimit.

“Ka momente kur gazetarët shkruajnë gjëra që nuk janë apo shpikin edhe histori që nuk egzitojnë, të thonë gjëra të pavërteta, por askush nuk mund ta mohojë faktin që situatën me Bale arrita ta menaxhoja në mënyrën më të mirë të mundshme.”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency