Connect with us

Hi, what are you looking for?

Europa League

Mourinho rikuperon tre titullarë: Duam të fitojmë trofeun

Trajneri i Romës, Jose Mourinho ka folur në prag të ndeshjes së dytë gjysmëfinale të Europa League, kundër Bayer Leverkusen.

Në konferencën e dhënë për mediet, portugezi dha një lajm shumë të gëzueshëm për tifozët “verdhekuq”, ndërsa bëri me dije se El Shaarawy, Dybala dhe Smalling janë të gatshëm për të luajtur.

Lexo edhe: 

“El Shaarawy, Dybala dhe Smalling, të tre janë të disponueshëm për këtë ndeshje”-deklaroi tekniku.

Më tej kreu i stolit të Romës theksoi se e duan shumë këtë trofe.

“E dua trofeun e Europa League, për tifozët dhe për lojtarët.”- u shpreh ndër të tjera Mourinho.

Lajme të tjera

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Featured

Lionel Messi refuzon Barcelonën. Ylli argjentinas ka marrë vendimin final për të ardhemn e tij, teksa ka zgjedhur të transferohet në Shtetet e Bashkuara...