Futboll

Mourinho: Unë dhe Inter, marrëdhënie dashurie

Në prag të derbit të Madonninës, nuk mund të mungonin edhe urimet e ish trajnerit të Interit, portugezit Jose Mourinho. Ai mbetet një nga trajnerët që ka fituar më shumë me zikaltrit, ndonëse i ka drejtuar për vetëm dy vite, ndërsa në vitin e e fundit, 2010-ën, fitoi edhe tripletën e famshme.

“Unë dhe Inter jemi të lidhur nga një marrëdhënie dashurie. Kur isha atje, kishim një grup të vjetër, që kishin ndoshta mundësinë e fundit për të fituar dhe dhamë gjithçka për t’ia dalë të sjellim gëzim te familja Moratti dhe të gjithë zi-kaltrit. Tani është një situatë krejt tjetër, sepse Inter po synon të ringrihet, duke i besuar shumë lojtarëve të rinj. Mendoj se Spalletti po bën një punë të mirë dhe uroj që derbi të flasë zi-kaltër”, tha portugezi, që tashmë drejton Manchester United-in.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency