Premier League

Mourinho “zë mend”, nuk lejon largimin e Rashford

Jose Mourinho duket se ka mësuar nga gabimet e mëparshme me të rinjtë si Salah e De Bruyne, ndaj dhe do të tregohet më i duruar me Marcus Rashford. Talenti anglez ende nuk ka shpërthyer përfundimisht, kjo edhe për faktin që nuk luan rregullisht, prandaj dhe në dyert e “Djajve të Kuq, kanë trokitur Everton, Newcastle e Leicester City për huazimin e sulmuesit. Edhe pse bëhet fjalë vetëm për huazim, Mourinho nuk pranon të privohet nga Rashford, duke kthyer mbrapsht çdo ofertë, teksa këtë vit pritet t’i japë më shumë hapësira talentit 20-vjeçar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top