My Video

Mourinhon s’e mbajnë këmbët, hokeji në akull s’është për të

Jose Mourinhon nuk e mbajnë këmbët, edhe pse po qëndronte mbi një tapet të kuq në një fushë akulli në rusi, ku ishte fituar për të hedhur topin në parë në fushë në një ndeshje hokeji.

Portugezi, në momentin që do të tërhiqeh nga fusha, humbi ekuilibrin dhe u rrëzua sërish, duke bërë që lojtarët të linin topin dhe ta ndihmonin të ngrihej, ndërkohë që të pranishmit në sallën e mbyllur të qeshnin pa fund, e të nxirrnin celularët për ta regjistruar.

Mourinho ka mbajtur një profil të ulët që pas shkarkimit nga United në dhjetor, ndaj duket se ka zgjedhur të merret me fushata promocionale, për të nxjerrë “bukën e gojës”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency