Premier League

Moyes zëvendëson Biliçin, nesër prezantohet te West Ham

West Ham vendosi të largojë trajnerin kroat Slaven Biliç nga pankina, për shkak të rezultateve të dobëta, ndërsa drejtimin e ekipit duket se do t’ia besojë një emri të njohur të Premier League-s.

Bëhet fjalë për ish trajnerin e Manchester United-it, David Moyes, i cili pritet të prezantohet zyrtarisht nesër te klubi anglez dhe do të fillojë menjëherë nga puna, me stërvitjen e parë.

Sezonin e fundit Moyes drejtoi klubin e Sunderland-it, nga ku u shkarkua pasi u konfirmua matematikisht rënia e skuadrës në Championship, në prill të këtij viti.

Krahas Manchester United-it, Moyes ka drejtuar për 11 vite Evertonin, ndërsa ka provuar edhe një aventurë 1 vjeçare te klubi spanjoll i Real Sociedadit. West Ham vendosi t’ia besojë Moyes-it pankinën, pasi mori një refuzim të prerë nga ish trajneri i Bayernit të Mynihut, Carlo Ancelloti.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top