Premier League

Mposht 0-3 Burnley-n, Chelsea katapultohet i katërti

Asnjë problem për Chelsea-n në përballjen e javës së shtatë të Premier League-s ndaj ekipit të fundit të tabelës, Bunrley. Blutë e Londrës fituan pastër 0-3 në “Turf Moor” me gola të Ziyech, Zouma dhe Werner.

Ish-sulmuesi i Ajaxit të Amsterdamit e zhbllokoi takimin në minutën e 26-të me një goditje të befasishme nga jashtë zonës, pas topit të marrë nga Abraham.

Golin e sigurisë Zouma e shënoi në minutën e 62-të, pas një këndoreje të ekzekutuar nga Mount, për të ardhur më pas te goli i “knock out”-it, I shënuar nga Timo Werner pas një kundërsulmi të shpejtë të miqve nga Londra.

Me këtë sukses, Chelsea ngjitet në vendin e katërt me 12 pikë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency