Boks

Mposhti serbin për 3 raunde, Ferit Keta nuk njeh humbje në peshën “kruizer”

Boksierit shqiptar Ferit Keta i janë dashur vetëm 3 raunde për të mposhtur me “Konck out” serbin Slavoljub Mitic, në dueli ne zhvilluar mes të dyve në Maltë.

Dueli i Ketës me boksierin serb ishte kryesori në “Summer showdown” në Maltë, duke qenë se ecuria e boksierit shqiptar është e jashtëzakonshme, ku nuk njeh asnjë humbje në peshën “kruizer”.

Kjo ishte fitorja e 13 e Ferit Ketës në boks dhe e 110-a e fituar me “konck out”, shifra mjaft të mira këto për boksierin 30-vjeçar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency