Gossip

MTV EMAs 2019, Ronaldo dhe Georgina “vjedhin” shfaqjen!

Cristiano Ronaldo dhe e dashura e tij, Georgina Rodriguez, “vodhën” shfaqjen në MTV EMAs 2019 të dielën në mbrëmje, kur mbërritën plot shkëlqim në këtë event të ndarjes së çmimeve të muzikës.

Çifti i famshëm kishte preferuar ngjyrat e ndezura, por të kundërta. “Ylli” i Juventusit ishte veshur me një kostum të kuq të ndritshëm, ndërsa Georgina kishte zgjedhur një fustan blu elektrizues.

Partnerja e Ronaldos, edhe pse mbante qëndrim serioz nxirrte në pah fizikun e saj në pjesën e qafës dhe gjoksit si dhe me një çarje të lartë në anën e kofshës së majtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency