Bundesliga

Muller “përjetë” bavarez, rinovon deri në 2023-in!

Sipas raportimeve të Sport Bild, Bayern Munich ka përgatitur rinovimin e kontratës për një nga lojtarët më të vjetër dhe më të rëndësishëm që ka në skuadër. Bëhet fjalë për Thomas Muller i cili gjatë gjithë karrierës së tij ka mbajtur veshur vetëm fanellën e skuadrës bavareze. 30-vjeçari ka shënuar deri tani 195 gola në 521 ndeshje me Bayernin ndërkohë që kontrata e tij aktuale me kampionët e Gjermanisë skadon në verën e vitit 2021. Në marrëveshjen e re që do të firmosë me Bayernin Muller do të rinovojë edhe për 2 vite të tjera duke e zgjatur bashkëpunimin deri në verën e vitit 2023.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency