Kombëtare

Mungesa e Ndoj, ja pse nuk e grumbulloi Panucci!

Zbulohet arsyeja se përse mesfushori i talentuar i Brescias Emanuele Ndoj nuk është  grumbulluar nga trajneri i kombëtares shqiptare Christian Panucci për sfidat e muajit mars ndaj Turqisë dhe Andorrës. 22-vjeçari i cili ka spikatur në këtë sezon duke u shndërruar në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Brescias në Serie B , ka pësuar një dëmtim në një prej seancave stërvitore të Brescias, lëndim ky që do ta mbajë jashtë fushave të futbollit lojtarin i cili humbet kështu dy sfidat ndaj Turqisë dhe Andorrës.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency