Gossip

Mungoi ndaj Shqipërisë, Pogba po qetësohet pranë të dashurës dhe djalit në Saint Tropez

Paul Pogba nuk u bashkua me Francës për ndeshjet me Shqipërinë dhe Andorrën për arsye fizike dhe periudhën e ndërprerjes së kampionateve e shfrytëzoi për të kaluar ca kohë në Saint Tropez krah të dashurës, Maria Salaues, dhe djalit të tyre të vogël.

Mesfushori francez, gjithsesi pritet të raiftësohet në kojë për ndeshjen e 14 shtatorit në Premier League, në “Old Trafford” kundër Leicesterit.

Për 27-vjeçarin starti i sezonit rezultoi i vështirë, pasi Manchester United ka fituar vetëm 1 nga 4 ndeshjet e para të Premier League-s.

Disa ditë pranë familjes me siguri do t’i bëjë mirë mesfushorit nga ana psikologjike.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency