Connect with us

Hi, what are you looking for?

Francë

Mungon në stërvitjen e Francës, Theo “alarmon”Milanin

Te “shtëpia” e Milan janë trembur, pasi Theo Hernandez ka ndjerë shqetësime.

Sipas raportimeve të medieve italiane, Theo anashkaloi seancën stërvitore të Francës pasditen e së hënës, për shkak të një dhimbjeje të vogël në pulpën e majtë.

Lexo edhe: 

Megjithatë nga Federata Franceze e Futbollit priten përditësime për gjendjen e mbrojtësit përpara ndeshjes të së premtes kundër Gjibraltarit.

Lajme të tjera

La Liga

Xavi rrezikon shkarkimin nga posti i trajnerit të Barcelonës sapo të mbyllet sezoni. Deklarata e fundit ka sjellë shqetësim në klub, teksa është pritur...

Merkato

Bento Matheus Krepski pritet të jetë një nga përforcimet e Interit gjatë merkatos verore. Kampionët e Italisë kanë përzgjedhur 24-vjeçarin brazilian si portierin e...

Itali

Orë vendimtare për Interin. Të hënën e 20 majit skadon huaja që fondi “Oaktree” i ka dhënë numrit një të zikaltërve në vitin 2021....

Ligue 1

Milan Skriniar zgjodhi të thyejë raportet e tij me Interin dhe tifozerinë zikaltër, për t’u transferuar një vit më parë te Paris Saint Germain...