Ligue 1

Mungon Neymar, por shënon Icardi, PSG fiton ndaj Nantes

Paris Saint Germain nuk ndalet edhe në mungesë të Neymarit. Në javën e 23-të të Ligue 1, skuadra e drejtuar nga Thomas Thuchel mposhti 1-2 Nantes, me gola të Mauro Icardit dhe Kehrer, ndërsa finalizimi i vonë i Simon nuk u shërbeu për asgjë Nantes.

Duhet theksuar edhe kontributi i dhënë nga Angel Di Maria, i cili asistoi në të dy rastet e golave, në minutën e 29-të, kur goditi fort portën me topin që u devijua ndoshta dhe rastësisht nga ish-sulmuesin e Interit, dhe në të 72-ën me krosimin e saktë nga këndi që gjeti kokën e Kehrer.

Me këtë fitore Parisi shkon në kuotën e 58 pikëve, 15 më shumë se Olimpique Marseille, që luan këtë të mërkurë në fushën e St. Etienne. Ndërkohë në dy takimet e tjera të ditës së sotme Lille fitoi 1-0 ndaj Rennes e me të njëjtin rezultat (1-0) Monaco mposhti Angers.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency