La Liga

Mungonte Bare, Espanyoli merr pikë në fushën e Elches

Skuadra e Elches nuk ia doli ta shfrytëzonte maksimalisht faktorin fushë përballë Espanyolit, me të cili u nda në barazim 2-2. Për skuadrën katalanase nuk ishte i disponueshëm Keidi Bare për shkak të një problemi muskulor.

Vendit e mbyllën në epërsinë e një goli pjesën e parë, falë finalizimit të saktë të Boye, por Espanyoli përmbysi gjithçka brenda dy minutave me Morales (51’) dhe de Tomas (52’).

Gjithsesi, vendësit mundën të shmangin humbjen me golin e Benedettos 5 minuta para fundit të kohës së rregullt.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency