Serie A

Munguan ofertat serioze, Juventusi gati të rinovojë me kolumbianin

Juan Cuadrado nuk është më në merkato. Ofertat që mori Juventusi për lojtarin kolumbian nuk ishin të kënaqshme ndaj dhe tani mendohet një tjetër opsion për 31-vjeçarin, rinovimi i kontratës, e cila skadon në qershorin e vitit 2020.

Me trajnerin Sarri, Cuadrado do të ketë një pozicion të ri në fushë ndaj dhe drejtuesit e klubit dëshirojnë t’i paraprijnë një largimi me parametër zero verën e ardhshme.

Paratici ka nisur bisedimet për t’i zgjatur kontratën edhe me një vit dhe më pas mund të negociojnë lirisht edhe shitjen e kolumbianit që në janarin e ardhshëm.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency