Kombëtare

Murati: Nuk ka ndeshje të lehta, sot duhet fituar me zgjuarsi

Ish futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Edvin Murati është mbrëmjen e sotme në “Elbasan Arena” për të ndjekur sfidën mes Shqipërisë dhe Andorrës, ndërsa para tyakimit gjeti kohë për një intervistë të shkurtër për “Kuqezi” në Supersport.

Keni ardhur për të parë ndeshjen me Andorrën, apo për të përgatitur ndeshjen me Francën?
Kam ardhur për të bërë skauting për Francën (Qesh). Meqë ishin të dy ndeshjet në pak ditë, vendosa t’i ndjek të dyja nga afër dhe jam sot këtu, ashtu si do jem edhe më 17 ndaj Francës.

Sa e vështirë është kjo ndeshje për Shqipërinë?
Në futbollin e sotëm nuk ka më ndeshje të lehta, pasi Andorra e tregoi edhe në Turqi që mund të hapë punë. Turqit filluan të tremben dhe fituan vetëm në minutat e fundit, ndaj djemtë sot duhet të tregohen të zgjuar për të fituar, por edhe për të ruajtur energjitë për ndeshjen me Francën.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency