Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Murillo te Valencia, akordi është pranë

Jeison Murillo është shumë pranë kalimit te Valencia. Drejtori Sportiv i Interit, Sabatini gjatë takimit me emisarët e klubit spanjoll ka marrë një ofertë prej 13 milionë Eurosh, 2 më pak se sa cmimi që kishte vendosur Interi dhe operacioni pritet të mbyllet shumë shpejt.

Vetë futbollisti kolumbian do të marrë te Valencia një pagë prej 2 milionë Eurosh në vit.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Featured

Rubin Kazan u përball në transfertë me Baltika, në kuadër të javës së 18-të të Premier League-s ruse. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar sulmuesit...

Serie A

Si mund të komunikosh me portierin dhe t’i japësh udhëzime taktike kur skuadra juaj është në fushë me dy lojtarë më pak, kur kanë...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...