Përfaqësuesja

Muriqi: I shënuam 3 gola Anglisë, nuk është pak, 2 ndeshjet e ardhshme deçizive

Ashtu si ndaj Republikës Çeke edhe ndaj Anglisë, Vedat Muriqi ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë për Kosovën. Këtë herë sulmuesi shtatlart spikati me 2 asiste dhe 1 gol. Në prononcimin e tij për Supersport pas ndeshjes bomberi i Fenerbahces vuri në dukje një statistikë shumë interesante që tregon forcën e Kosovës ndërsa nënvizoi se dy sfidat e ardhshme ndaj Malit të Zi dhe Republikës Çeke do të vendosin fatet e “Dardanëve” në grupin A përsa i përket kualifikimit.

“Anglia kishte disa vite që nuk ka pësuar tri gola. Pjesa e parë nuk ishte e mirë, por në të dytën u zgjuam nga gjumi dhe shënuam dy herë. Ne kishim disa raste për gol në pjesën e dytë dhe shpresoj që të vazhdojë me lojë të mirë edhe ndaj Malit të Zi dhe të hedhim një hap drejt kualifikimit që në atë sfidë, edhe pse gjithçka do të vendoset ndaj Çekisë.”

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency