Serie A

Muriqi largon zërat e merkatos: Nuk kthehem te Fenerbahce, qëndroj te Lazio!

Vedat Muriqi mohon zërat për një rikthim të tij te Fenerbahce. Në një intervistë për Corriere Dello Sport sulmuesi i përfaqësueses së Kosovës ka theksuar se është i lumtur te Lazio dhe se nuk ka asnjë kontakt me drejtuesit e klubit nga Stambolli për të qenë sërish pjesë e Fenerbahces. “ Me Fenerin nuk ka asgjë, kështu që me shumë mundësi do të qëndroj te Lazio”, theksoi Muriqi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency