Përfaqësuesja

Muriqi: Me Çekinë sfidë vendimtare, ja dalim edhe me mungesa

Vedat Muriqi sëbashku me Florent Hadërgjonaj ishin dy lojtarët e përfaqësueses së Kosovës që dolën në konferencë për shtyp këtë të mërkurë. Të dy lojtarët u shfaqën optimistë për të marrë një rezultat pozitiv në ndeshjen ndaj Rebulikës Çeke të shtunën. Te Muriqi varen shumë nga shpresat duke parë edhe mungesat e rëndësishme që kanë dardanët sidomos në sulm. Sulmuesi i Fenerbahces i cili ka qenë në superformë në këtë fillim sezoni e di që pa Rashicën, Zenelin, Kolollin, Kryeziun dhe Shalën misioni i Kosovës do të jetë shumë më i vështirë por ai beson te triumfi.

“Kemi mjaft mungesa, por kemi një grup që mund t’i përballojë këto mungesa. Po përgatitemi maksimalisht që të jemi plotësisht te gatshëm. Mendoj se ndeshja me Çekinë do të jetë vendimtare, pasi me fitore këtu e kalojmë më shumë se gjysmën e rrugës”, ka theksuar Muriqi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency