Kategoria Superiore

Musta: Shënoj falë skemave të Duros, jemi ende në garë për titull

Emiljano Musta shënoi golin e fitores në “Loni Papuçiu” ndaj Apolonisë, duke i dhënë Laçit tre pikë me mjaft vlera, që jo vetëm i rikthen në zonën europiane të renditjes, por i mban edhe në garën për titullin kampion.

Pse vuan kaq shumë Laçi të gjejë golin?
Në fundin e kampionatin është akumuluar pak stresi, por ndikojnë edhe temperaturat e larta. E rëndësishme është të sigurojmë sa më shpejt pjesëmarrjen në Kupat e Europës, pasi janë 5 ekipe që luftojnë. Sot jemi 2 pikë mbi Vllazninë dhe shpresojmë që sa më shpejt ta sigurojmë Europën.

Këtë sezon po bëni paraqitje mjaft të mira, çka duket edhe me golat e asistet…
Po bëj sezon të mirë dhe kam shkuar te goli falë edhe skemës të Duros. Te Flamurtari luaja mesfushor i majtë dhe sulmues i majtë, dhe kam shënuar 7 gola, por nuk janë golat primare për mua, pasi e rëndësishme është të fitojmë dhe të arrijmë objektivat.

Besoni ende te titulli kampion?
Çdo lojtarë kërkon të jetë kampion dhe mundësitë i kemi, ndonwse wshtë bërë një luftë shumë e ethshme midis 5 ekipeve. Kujt i rrëshqet këmba, del jashtë garës. Kemi dhe 4 finale të tjera dhe në qoftë se i fitojmë të gjitha, kemi një shans.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency