IPKO Superliga

Mustafa Serdar Basaran, përgatitësi atletik i Llapit

Skuadra e Llapit në IPKO Superligën e Kosovës ka afruar një përgatitës attetik Turqia, më konkretisht Mustafa Serdar Basaran, i cili ka CV të pasur, pasi ka qenë në shumë klube të mëdha në Turqi.

Ai i është bashkuar menjëherë skuadrës në Durrës dhe qëllimi i tij është që futbollistët e Llapit të jenë fizikisht të përgatitur për pjesën e mbetur të sezonit. Basaran do të jetë pjesë e Llapit për një periudhë 6-mujore.

41-vjeçari në karrierën e tij ka punuar në klube me emër në Turqi. Ai në edicionin e fundit ka qenë pjesë e NK Çelik në Bosnjë Hercegovinë, pastaj tek Instanbulspori dhe Adanaspori në Superligën turke, Adanademirspor FK, Denizlispor FK dhe në Kombëtaren e Turqisë gjatë fazës përgatitore.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency