Tenis

Nadal vazhdon fazën e rikuperimit, rikthehet në 2019-ën!

Pas lajmërimit të tërheqjes nga Masteri i Londrës, lajm të cilin vetë Rafel Nadal e konfirmoi përmes një postimi në rrjetet sociale, pas problemeve me abdominalet dhe kaviljen e kembës së djathtë, shqetësime që e detyruan spanjollin të mos marrë pjesë në turneun tenistik të 8-të më të mirëve të këtij sporti, mësohet se Nadal ka lënë spitalin e Barcelonës këtë të mërkurë, pas ndërhyrjes kirurgjikale pikërisht në kaviljen e djathtë. Operacioni sipas mediave iberike ka rezultuar i suksesshëm. Rikthimi i Nadal sipas parashikimeve do të jetë në janar, që do të thotë se spanjolli do të nisë përgatitjet për Australian Open. 2018-ta për numrin 2 të botës së tënisit, me vendin e parë që tashmë i takon Djokovic-it ka qënë i vështirë për shkak të problemeve. Nadal ka luajtur në 9 turne të ndryshëm dhe një ndër sukseset më të rëndësishëm ka qënë pikërisht suksesi për të 11-ën herë në karrierën e tij në Roland Garros. Gjithsesi aktiviteti i Rafael Nadal për 2018-ën është mbyllur tashmë numri 2 do të nisë gradualisht fazën e rikuperimit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency