Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Nagelsmann pasuesi i Ancelotti-t? Perez e dëshiron prej kohësh

Julian Nagelsmann nuk ka kohë për pushime.

Trajneri gjerman, pas shkarkimit nga Bayern, po shqyrton të ardhmen, e cila premton shumë.

Lexo edhe: 

Në orët e para pas shkarkimit, gjermani u përfol për një aventurë angleze te Tottenham, ndërsa tani ra “sirena” spanjolle.

Mediet iberike raportojnë se Perez e ka pëlqyer prej kohësh trajnerin dhe tani, Nagelsmann ka gjithçka në favor dhe vera mund të sjellë ndryshime të mëdha.

Lajme të tjera

Itali

Romelu Lukaku nuk është një nga lojtarët e konfirmuar për organikën e sezonit të ardhshëm tek Inter. Sulmuesi belg do të rikthehet në Londër...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Champions League

Skandal me gjyqtarin Szymon Marciniak, i caktuar për të drejtuar finalen e Champions League mes Manchester City-t dhe Interit, që do të luhet më...

Merkato

Raphaël Guerreiro e mbylli mes lotësh aventurën 7-vjeçare me Borussia Dortmund. Anësori i majtë portugez, shpresonte të largohej me titull dhe festë, por dëshira...