Bundesliga

Nagelsmann pëlqehet nga Dortmundi, por Hoffenheim nuk e lëshon

Eshtë vetëm 30 vjeç dhe prej dy sezonesh drejton në mënyrë të suksesshme Hoffenheim në Bundesligë duke bërë që klubet e mëdha të interesohen për ta patur në stol. Bëhet fjalë për Julian Nagelsmann i cili së fundmi e konsiderojnë si trajnerin e ardhshëm të Borussia Dortmund por është vetë trajneri gjerman ai që shuan zërat e merkatos. Naggelsman deklaroi se nuk ka ardhur ende momenti për t’i kërkuar presidentit Dietmar Hopp ta lërë të largohet ndërsa sqaroi se klauzola e largimit të tij hyn në fuqi për sezonin tjetër. Gjithsesi ai tha me bindje se do të jetë te Hoffenheim edhe sezonin e ardhshëm.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top