Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Nagelsmann pranë PSG-së, por Bayern mund të bëhet pengesë

Julian Nagelsmann është shumë i interesuar të drejtojë Paris Saint-Germain.

Parizienët kanë nisur prej ditësh kontaktet me gjermanin, por tani, sipas medieve franceze palët janë pranë marrëveshjes.

Lexo edhe: 

Trajneri gjerman ka pasur një diskutim me drejtuesit e lartë të PSG-së, por më parë gjermani duhet të nisë negociatat me Bayern Munich.

Bavarezët kërkojnë një shumë prej 10 deri në 15 milionë euro për ta liruar trajnerin, i cili u shkarkua më 24 mars.

Lajme të tjera

Champions League

Manchester City dështoi te penalltitë përballë Realit të Madridit, duke i thënë lamtumirë Champions League. Rrugëtimi i kampionëve në fuqi u mbyll në çerekfinale,...

Eredivisie

Lajm i keq për tifozët e Vitesses, skuadër e Eredivisies. Përmes një njoftimi zyrtar për shtyp, KNVB (d.m.th. Federata Holandeze e Futbollit) njoftoi se...

Serie A

Mesfushori i Interit, Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë për faqen humoristike sportive “Gli Autogol”, ku ka rrëfyer dhe aspekte të tjera të shokëve...

Featured

Aksionet e familjes Halili te Tirana dalin në shitje. Zyra e Përmbarimit privat Albase ka shpallur daljen në ankand të 66% të aksioneve të...