Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Nagelsmann te Tottenham? Në Gjermani zbulojnë kur do të marrë drejtimin e skuadrës

Zyrtarizimi i ndarjes mes Tottenham dhe Antonio Conte-s u bë vetëm dy ditë pasi Bayern Munich shkarkoi trajnerin Julian Nagelsmann.

Klubi anglez ka një pëlqim të lartë për tekniku 36-vjeçar dhe pritet që t’ia besoj gjermanit drejtimin e skuadrës.

Lexo edhe:

Megjithatë sipas raportimeve të medieve gjermane Nagelsmann pritet që të ulet në krye të stolit të Tottenham vetëm pas përfundimit të këtij sezoni, pra në qershor për të nisur që në verë përgatitjet për edicionin e ri.

Lajme të tjera

Itali

Victor Osimhen mund të largohet nga Napoli që në janar. Kështu pretendojnë mediat italiane, duke trumbetuar se skandali në lidhje me sulmuesin është temë...

Futboll

Futbolli shqiptar sot është në zi. Është ndarë nga jeta në moshën 84-vjeçare legjenda e futbollit tiranas, Osman Mema, një nga përfaqësuesit më të...

Francë

Për arsye personale dhe në marrëveshje me Paris Saint-Germain, Gerard Precheur është larguar posti i trajnerit të ekipit të femrave. Në njoftimin e klubit...

Futboll

Federata Shqiptare e Futbollit ka arritur një tjetër sukses historik, duke sjellë për herë të parë në Shqipëri finalet e një turneu madhor ndërkombëtar...